Gönen İndesit Klima Servisimiz, sizlerin sorularını yanıtlıyor ve sizlere kaliteli imkanlar sunuyor. Örnek bir soruyla sizlere gelelim. Klima alırken biz nelere dikkat etmeliyiz? Öyle ki klimalar “Alındı, bitti.” gibi konularda mukayesesi olacak cihazlar değildir. Çünkü onların bakımlarının yapılması şarttır. Uzun yıllar ailenizden biri olacaktır. Sizinle yaşlanacaktır. Klimayı anında satan firmalar bununla ilgilenmez ama biz öyle değiliz. Klimaların yıllık olarak minimum iki kere bakım işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir. Öyle ki hangi kapasitede olması gerektiği de çok önemlidir. Mesele ısıtmasını iyi yapıp, soğutmasını kötü yapan klimalar yok mudur? Vardır. Ama bu gibi sıkıntılar bakımsızlıktan çıkmaktadır. Aynı zamanda da yanlış müdahaleler klimaların ömürlerini kısmaktadır. Bu sıcaklık problemlerinin yek sebebi bu da değildir. Klima yanlış bir noktaya konduysa da böyle sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu durumların işlem bedelleri çakal olan firmalar tarafından arttırılmaktadır. Bu gibi suiistimale yakın münasebet durumları müşterileri mağdur etmektedir. Biz bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için bu koca okyanusta bir inci tanesi olarak karşınıza çıkıyoruz. Çünkü teknik bakımdan en donanımlı ekip arkadaşlarına ve personellerine sahibiz. Biz ki bu alanda en iyi yatırım ve yaptırımları yapan aynı zamanda da kişilerini, çalışanlarını geliştiren, teknolojinin ensesine yapışan bir firmayızdır.

Gönen İndesit Klima Servisinde Kıskandıran Hizmet!

Klimanızın kapasitesiyle de kullanacağınız ortamın da düzgün olması pek tabii önemlidir. Dilediğiniz anda konforu yakalayabilir, konfor anındaysa da yakaladığınız bu konforu rahatlıkla perçinleyebilirsiniz.

Yetkili servisimizin ekibi de 7/24 hizmette kalan çalışkan ve başarıda sonsuz derecede uyumlu bir ekiptir.

Ayrıca Gönen İndesit Klima Servisimiz, hizmetini sizlerin güler yüz politikası çerçevesinde perçinleyerek önünüze sunmaktadır. Bir telefon anında hemen uyanınıza gelebilir kapımızı çaldığınız anda içeriye davet edip bir şeyler ikram edebildiğimiz konusunu lütfen unutmayın. Gelin, bir çay içelim!

Tüm ürünleriniz Gönen İndesit Klima Servisinde garanti kapsamında yer alır.

Gönen İndesit Klima Servisi İletişim Adresi

0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numarayı çevirerek Gönen İndesit Klima Servisimizi arayabilirsiniz hatta www.enyetkiliservisim.com adlı web adresinden de ulaşabilirsiniz. Her saat ve dakikada kapınızda olabilecek kadar yakınız. Siz isteyin, biz hemen gelelim!