Kayseri Alarko Klima Servisi olarak, Kayseri gibi yazın ve kışın sık kullanılan klimalara sahip bir ilde iklimlendirme ayarlarına sahip klimalarınızın kurulumu, onarımı, tamiri ve bakımı gibi çeşitlilik gösteren hizmetlerle profesyonel hizmet sunmaktayız.

Klima bakımını düzenli yaptırmak gerektirmektedir. Bunun birden çok önemli sebebi bulunmaktadır ki en önemli sebebi mevsimlere göre farklı çalışma şekli bulunan klimaların iklimlendirme ayarlarındaki farklılık nedeniyle hava filtrelerine toz yapışmakta bu da bakterilerin oluşumuna neden olarak sağlığınızı için risk yaratmaktadır. Diğer bir nedense, bakım yapılmamış klimaların çalışma performansları olumsuz etkilendiği için hem ciddi arızalara neden olmakta hem de faturalarınızın fazla kabarmasına neden olmaktadır. Bunlara ekstra daha birçok olumsuzluğu maddi ve manevi açıdan yaşamamak adına yılda iki defa klimalarınızın bakımları için Kayseri Alarko Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz.

Alarko Klima Servis Hizmetleri

Yazın sıcakta, kışın soğukta kullanılan klimalar, mevsimsel değişiklikler sırasında gün boyu uzun süre çalıştığı için küçük arızaların oluşması normaldir. Önemli olan klimanızda mevcut olan aksaklığı erken süre içerisinde fark ederek Kayseri Alarko Klima Servisi olarak gerekli desteği zamanında bizlerden istemenizdir. Küçük hasarlar zamanla büyüyerek daha ciddi problemlere neden olarak, kalıcı hasarlar oluşturabilir.

Kayseri Alarko Klima Servisi olarak, Kayseri ili genelinde haftanın yedi günü müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına kurulum, bakım, onarım ve tamir gibi hizmetleri sunmaktayız.