Mesleki eğitimi ve becerisi tam bir teknisyen kadrosuyla Kocasinan bölgesinin tamamında, Beretta kombi cihazları, radyatör ve petek türünden ürünlerin tüm problemlerini profesyonel biçimde gideriyor ve kullanıcılara gerçek anlamda iyi verim veren cihazların var olmasını sağlıyoruz. Beretta kombi cihazınızla ilgili sorun yaşıyorsanız bizi her zaman arayarak teknik destek konusunda talepte bulunabilirsiniz. Kocasinan Beretta kombi servisi, sağladığı bu hizmeti güçlü alt yapısına, sektörde ki tecrübesine, çalışanlarının yüksek eğitimine ve başarısına dayanarak vermektedir. Kombi ve peteklerinizde oluşan sorunlar için uzman olmayan ve yetkisiz kişi veya merkezlerden destek almayınız. Yaşam alanlarınızda oldukça önemli bir yere sahip olan ve ısı noktasında konfor ve rahatı sunan Beretta kombi cihazlarınız için yaptıracağınız yetkisiz müdahalenin sonuçları kimi zaman sizler için oldukça ağar olabilir. Siz, sevdikleriniz ve cihazınızın güvenliği açısından tüm cihaz problemlerinizi bizi arayarak gidermemizi isteyebilirsiniz.

kocasinan beretta kombi servisi

Kocasinan Beretta Kombi Servisi

Bizi arayarak oluşturacağınız servis randevusunun gerçekleşeceği gün ve saatte adresinize gelen ilgili uzman teknisyen personelimiz öncelikle arıza tespitini yaparak tarafınızı detaylı bir biçimde bilgilendirecektir. Arızanın ne olduğu, neyden kaynaklandığı ve nasıl düzeltilebileceği yönünde ki bu bilgiler tarafınıza aktarıldıktan sonra sizden onay istenecek ve onayınız olduğu vakit işlemleriniz kısa süre içinde tamamlanarak cihaz problemlerini sonlanacaktır. Kocasinan Beretta kombi servisi, tüm çalışmalarında her zaman şeffaf ve müşteri odaklı bir yaklaşım sunmaktadır. Ödediğiniz her bir liranın hakkını fazlasıyla veren ve bunu da yüksek performans sergileyen cihazların yeniden aktif olmasıyla ortaya koyan servis merkezimiz beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmektedir. Karbon emisyon kontrolleri, gaz kaçağının olup olmadığı, kazan bağlantıları, cihaz iç bileşenleri ve diğer servis detayları büyük bir titizlikle yerine getirilmektedir.

Beretta kombi cihazınızdan doğru ısıyı almanız için peteklerinizin temiz olması gerekir. Petekleriniz içerisinde dolaşan sıcak suyun zamanla içeride tortu, kireçlenme ve zararlı maddeler bırakacağını bilmeniz ve bu durumunda belli bir zaman diliminden sonra ısı kaybına yol açacağını düşünmeniz gerekir. İşte tüm bu olumsuzlukları bütçe dostu fiyatlardan gideren Kocasinan Beretta kombi servisi, haftanın altı günü bölgeye servis hizmeti vermektedir. Bizi şimdi arayarak Beretta kombi cihazlarınızla ilgili tüm sorunların çözümü noktasında servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Bizimle İLETİŞİM sayfamızda yer alan numaralardan iletişim kurabilirsiniz.