Mersin Ariston Kombi Servisi olarak tek hedefimiz müşterilerimizin aldıkları hizmet karşılığında memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle kombileriniz için gerekli olan kurulum, bakım, onarım ve tamirat gibi farklı hizmetlerin sunumuna yönelik personelimizin sürekli kendisini geliştirmesine destek olarak, müşterilerimizin maddi ve manevi olarak desteklenmesine yardımcı oluyoruz.

Kombi kullanımdan dolayı zaman içerisinde düzenli bakımı yapılmıyorsa arızalara neden olmakta dolayısıyla yaşam akışında olumsuzluklara neden olmaktadır. Kombi ile ilgili her türlü ihtiyacınız durumunda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Mersin Ariston Kombi Servisi olarak arıza tespitini yapıp, onaylamanız durumunda kalıcı olarak arızayı gideririz.

Kombi Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Mersin Ariston Kombi Servisi olarak kombilerinize yılda iki kez bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kombi uzun süre çalıştığı için zamanla yıpranır ve ciddi hasarlara neden olabilir. Bakımı ve onarımı deneyimli personel tarafından doğru olarak yapılan kombiler hem daha iyi ısınmayı sağlarken daha az yakıt tüketimi sağlar hem de daha uzun ömürlü olur.

Mersin Ariston Kombi Servisi

Bakımı düzenli yapılmayan kombi, peteklerin ısınmamasına neden olurken, sıcak suyun gelmemesi gibi ciddi sorunlara neden olarak faturanızın kabarmasına katkıda bulunacaktır. Bu tür olumsuzluklar yaşamamak, sağlıklı ve sorunsuz günler yaşamak adına Mersin Ariston Kombi Servisi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu unutmadan, kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırınız.