Mersin Klima Yedek Parça olarak klima marka ve modeline uygun olarak orijinal çözümlerle iklimlendirme sistemlerinizin ilk günkü verimi ile çalışmasını destekliyoruz.

Klima için gerekli olan yedek parçalar; dryer (kurutucu), nemlendirici tank, kapasitör, kompresör, fan motoru, elektronik kart, expension ve selonoid valf ike kumanda olarak sayılabilir ve bu parçaların orijinalleri firmamız tarafından temin edilir.

Klima Yedek Parçalarının Önemi

Klima yedek parçaları, klimanın ilk alındığındaki performansın sürekliliği sağlamak açısından oldukça önemlidir. Orijinal ürünlerin kullanılması Mersin Klima Yedek Parça tarafından tavsiye edilmektedir. Çünkü imitasyon ürünler fiyat açısından o an için avantaj sağlasa dahi, kısa süre içerisinde geri dönüşü olmayacak ciddi hasarlara neden olabilir.

Kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan, değiştirildiğinde ilk günkü performansı almanızın mümkün olacağı klima yedek parçalarını müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak açısından en kısa süre içerisinde temin etmekteyiz. Orijinal yedek parça temini ile birlikte bakım ve tamir hizmetlerimizle de en iyi fiyatları sunacağımıza dair garanti sunmaktayız.