Bosch kombi cihaz kullanıcılarını düşünen ve onlar için üstün servis uygulamaları sunan kaliteli bir servis kuruluşuyuz. Kuruluşumuz tüm Bosch kombi cihazlarının gerekli olabilecek kurulum, söküm, montaj, bir alandan başka bir alan taşınması, arıza tespiti, onarımı, bakım ve diğer servis işlemlerini en ekonomik fiyatlardan yerine getirmektedir. Uzman olan teknisyen kadromuz cihaz sorunlarını belirlemenizde ve sorunun ortadan kalkması yolunda sizlere profesyonel anlamda rehberlik etmektedir. Talas Bosch kombi servisi, kazan montajlarında olsun ve diğer teknik işlemlerde olsun her açıdan standartlara uygun hizmet almanızı sağlar. Uzun yıllardır bölgede yaşayan Bosch kombi kullanıcılarının tüm servis ihtiyaçlarına eksiksiz olarak cevap vermektedir. Servis merkezimiz talebiniz doğrultusunda komple bir servis uygulama hizmeti almanızı amaçlayarak çalışma yürütmektedir.

Talas bosch kombi servisi

Talas Bosch Kombi Servisi için En Doğru Adres

Bosch kombi cihazınız ve cihaza gelen tüm tesisat bağlantılarının etkin kontrolü, oluşan sorunların tespiti ve sorunların giderilmesi uzmanlarımızın sihirli dokunuşlarıyla mümkün olacaktır. Kombinizin bakımı son derece önemlidir. Kombi cihazınız gazın yanması sonucu elde ettiği ısıyı peteklere yollamaktadır. Ancak bu gazın yanması sonucu ortaya çıkan karbon monoksit oranının emisyonunun standartlara göre olması zorunludur. Aksi hallerde oluşacak bir olumsuzluk sonucunda karbon monoksit zehirlenmeleri meydana gelebilir. Bu nedenle kombi cihazınızın bakımını yaptırırken gaz bağlantılarının da kontrolünün sağlanmasını talep edebilirsiniz. Talas Bosch kombi servisi olarak, 7/24 sıcak su ve ısı ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilmenizi sağlayan ve aktif olarak çalışan Bosch kombi cihazlarına her zaman sahip olmanızı hedefliyor, buna göre çalışma planları yürütüyoruz.

Petek temizliği ve bakımı da kombi cihazı kadar önem arz etmektedir. Elde ettiği ısıyı oda içine yayan petekler şebeke suyunun zamanla içeride tortu, kir ve pislik bırakması nedeniyle ısıyı tam veremeyebilirler. Bu sorunların çözümünde uzman servisimizce yapılacak profesyonel petek temizlik işlemi sorunun çözülmesinde tam etkin rol oynayacaktır. Peteklerinizin yaşam alanlarına tam olarak ısı vermesini ve bu sayede enerji maliyetlerinizin fark edilir oran düşmesini sağlamak amacı ile Talas Bosch kombi servisi olan kuruluşumuzdan dilediğiniz zaman servis randevusu talep edebilirsiniz. Haftanın altı günü sizlere servis hizmeti vermekteyiz.

Bizimle İLETİŞİM sayfamızda yer alan numaralardan iletişim kurabilirsiniz.