Talas İmmergas kombi servisi, ihtiyacınız olan servis organizasyonunuza düşük ücretler ödeyerek doğru servis hizmetinizi almanızı amaçlamaktadır. İmmergas kombi cihazlarında oluşan her türlü sorunun kesin çözümünde servis merkezimizden tam destek alabilirsiniz. Düşük maliyetli etkin ısı sistemlerinde kombi cihazlarının katkısı ve önemi şüphesiz tartışılmazdır. Bu tartışılmaz güzel teknolojiyi nesiller boyu kullanmanın en ideal yolu düzenli bakım uygulamalarından faydalanmaktan geçer. Alanında uzman olan lisanslı teknisyenlerimiz her türlü servis isteğinizde ortaya çıkaracakları başarı sonuçlar ile sizleri şaşırtacaktır. Talas immergas kombi servisi, tüm çalışanlarını çeşitli ısıtma teknolojileri konusunda sürekli eğitmektedir. Rutin kombi denetimlerine, parça veya ekipman onarımına ihtiyacınız söz konusu olduğunda hızlı ve etkin müdahale yapma anlamında rakiplerimizden bir adım önde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Talas immergas kombi servisi

Talas immergas Kombi Servisi için En Doğru Adres

İmmergas kombi servis merkezimiz gelişen teknoloji yeniliklerini atölye ve saha çalışmalarında cihazlarınızın daha verimli çalışması ve güvenliği noktasında fazlasıyla ortaya koyarak harika işler çıkartmaktadır. Merkezimiz ilgili kombi cihazı, radyatör, petek ve diğer ısı sistemlerine ait tüm onarım işlemlerini bütçenizi zorlamayan fiyatlardan yaparak farkını bu alanda da göstermektedir. Cihaz sorunlarının bir diğer başlığı olan parça değişim anlamında, merkezimiz geniş parça envanterine sahip bir kuruluştur. Kullandığımız tüm parçalar orijinaldir. Orijinal olmayan ve yan sanayi olarak adlandırılan hiçbir parçayı onarım esnasında asla kullanmıyoruz. Talas immergas kombi servisi, tüm bu gereklilikleri sektörün kurallarına göre yapmakta ve standartlara en uygun servis hizmetinizi almanızı sağlamak maksadı ile sağlamaktadır.

Kombi cihazınızda şu anda bir problem yaşamıyor olsanız bile, en yüksek enerji verimliliğine sahip olabilmek ve yaşam alanlarınıza güvenli ısı sağlandığından emin olmak için cihazlarınızı yılda en az bir defa bakım yaptırmanız gerekir. Sertifikalı uzmanlarımız bakım aşamasında kombi cihazınızı, radyatörlerinizi ve peteklerinizi doğru ısıyı almanız noktasından çok hassas bir şekilde analiz edecek, oluşan ve daha sonraları oluşma ihtimali bulunan sorunların erkenden önüne geçerek verimli ısıyı elde etmenizi sağlayacaklardır. Talas immergas kombi servisi ile enerji faturalarınızdan %30 oranında tasarruf elde etmeniz gayet mümkün olacaktır. Bu nedenle yüksek doğalgaz faturaları ödemek yerine, bizimle iletişime geçmeniz en doğru bir hareket olacaktır.

Bizimle İLETİŞİM sayfamızda yer alan numaralardan iletişim kurabilirsiniz.